Kavárna Třemešek

Kdo jsme

Jsme sociální kavárna, kterou založil sociální podnik Dobroty z venkova, s. r. o. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením. Spolupracujeme s dalšími sociálními podniky, jedná se hlavně o Dobroty sociální podnik, s. r. o., od kterého odebíráme všechny zákusky, moučníky i výrobky studené kuchyně, které v kavárně prodáváme. Kavárna od ledna r. 2022 bude také sloužit jako tréninkové pracoviště pro sociální službu: sociálně terapeutické dílny, ve které budou trénovat pracovní, sociální a komunikační dovednosti mladí lidé s mentálním postižením z Centra sociálních služeb Pomněnka, z. ú.

Otevírací doba kavárny

Po - Ne: 10:00 - 20:00

Možnosti spolupráce

Kavárna má své "zámecké" kouzlo a je naším cílem, aby ho lidé z blízkého i vzdáleného okolí měli šanci poznat a načerpat pozitivní energii. Nabízíme proto v prostorách kavárny možnost konání:

  1. nejrůznějších setkání, oslav, svateb apod., kdy jsme schopni zajistit i catering z Dobrot sociálního podniku, s. r. o.
  2. uměleckých, hlavně hudebních, vystoupení - sami vyhledáváme umělce, kterým by se prostory k vystupování líbily, ale mohou se nám ozvat i umělci, o kterých nevíme. Rádi navážeme spolupráci.

Kapacita kavárny činí cca 20 osob, nicméně ke kavárně patří malý salónek v patře, který má taktéž kapacitu 20 osob, celkově tedy je možné uspořádat akci až pro 40 lidí.

Důležité odkazy

  • Jsme na facebooku, kde zveřejňujeme jak novinky v sortimentu, tak všechny blížící se akce konající se v prostorách kavárny. Můžete nás zde i kontaktovat. Fb: @Kavárna Třemešek
  • Pokud byste se chtěli dozvědět více o Dobrotách sociálním podniku, s. r. o. nebo si hned objednat nějakou dobrotu na víkend, můžete také na facebooku. Fb: @Dobroty sociální podnik, Šumavská 11, Šumperk
  • Více informací o sociálním podniku Dobroty z Venkova, s. r. o., který založil kavárnu a provozuje ještě obchůdek s převážně regionálními produkty na Langrově ulici v Šumperku, můžete získat na Fb: @Obchůdek Dobroty z venkova
  • Více informací o sociálních službách Centra sociálních služeb Pomněnka, z. ú. můžete načerpat na webu: www. csspomnenka.cz nebo aktuální dění v organizace na Fb: @Centrum sociálních služeb Pomněnka, z. ú.